fbpx
Monday, June 17, 2019

Flaka ua vë flakën me këto foto: Shfaqet në bikini duke ‘mbajtur’ urën

Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes.Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse në poza provokuese.Këtë e ka...

Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë

Sipas yjeve, shenjat me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë pasi jeta do të na kthehet në një ferr janë:DashiMos dashuro kurrë një:...

Nuk ua ka thënë askush, por kur depilohesh mos e përdor më kurrë këtë produkt

Mund të kesh vite të tëra që depilohesh me mënyrën më të thjeshtë të mundshme, me brisk, dhe ndoshta mendon se tanimë e ke...

“Nëse bëni këtë gjë natën mund t’ju shfaqet kanceri”, studimi që frikëson mijëra gra

Kanceri, siç e dimë, është gjithmonë një e keqe për të gjithë. Ka kaq shumë faktorë të njohur që rrisin rrezikun e shfaqjes së...

“Nuk të fus në shtëpi …”/Çfarë porosie i dha gruaja Muharremit kur mësoi për bashkëpunimin e tij me Encën

Kënga e Encës dhe Muharremit me titull “Hajde” është kthyer në hit dhe ishte një bashkëpunim surprizë për të gjithë. Të ftuar mbrëmjen e...

Këshilla për ta shmangur rrudhosjen e rrobave në valixhe

Dilemat e përhershme…dhe ja ku gjendesh, mbrëmjen para nisjes, me çantat e hapura nëpër dysheme (sa me zor gjen vend për të kaluar) dhe...

FOLLOW US

1,200,000FansLike
850,000FollowersFollow
123,005SubscribersSubscribe

FLITET.SE NE FACEBOOK

SHENDETI

Kujdes sa mesazha i dërgoni, Whatsapp mund t’ju ndëshkojë!

WhatsApp do të ndërmarrë veprime ligjore kundër përdoruesve që...

Flitet se:Shkencëtarët në shok: Zbulohet një masë misterioze në Hënë

Shkencëtarët nën kraterin më të madh dhe më të...

Shoferët e BMW’së dënohen më së shumti

Një studim thotë se shoferët e makinave BMW ka...

TE FUNDIT

Flaka ua vë flakën me këto foto: Shfaqet në bikini duke ‘mbajtur’ urën

Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes.Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse në poza provokuese.Këtë e ka...

Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë

Sipas yjeve, shenjat me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë pasi jeta do të na kthehet në një ferr janë:DashiMos dashuro kurrë një:...

Nuk ua ka thënë askush, por kur depilohesh mos e përdor më kurrë këtë produkt

Mund të kesh vite të tëra që depilohesh me mënyrën më të thjeshtë të mundshme, me brisk, dhe ndoshta mendon se tanimë e ke...

“Nëse bëni këtë gjë natën mund t’ju shfaqet kanceri”, studimi që frikëson mijëra gra

Kanceri, siç e dimë, është gjithmonë një e keqe për të gjithë. Ka kaq shumë faktorë të njohur që rrisin rrezikun e shfaqjes së...

“Nuk të fus në shtëpi …”/Çfarë porosie i dha gruaja Muharremit kur mësoi për bashkëpunimin e tij me Encën

Kënga e Encës dhe Muharremit me titull “Hajde” është kthyer në hit dhe ishte një bashkëpunim surprizë për të gjithë. Të ftuar mbrëmjen e...

Këshilla për ta shmangur rrudhosjen e rrobave në valixhe

Dilemat e përhershme…dhe ja ku gjendesh, mbrëmjen para nisjes, me çantat e hapura nëpër dysheme (sa me zor gjen vend për të kaluar) dhe...

Çfarë shije kanë bananet blu?

Si të luftojmë urinë nervore

na gjeni NE FACEBOOK

MOST RECENT

Flaka ua vë flakën me këto foto: Shfaqet në bikini duke ‘mbajtur’ urën

Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes.Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse në poza provokuese.Këtë e ka...

Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë

Sipas yjeve, shenjat me të cilat nuk duhet të dashurohemi kurrë pasi jeta do të na kthehet në një ferr janë:DashiMos dashuro kurrë një:...

Nuk ua ka thënë askush, por kur depilohesh mos e përdor më kurrë këtë produkt

Mund të kesh vite të tëra që depilohesh me mënyrën më të thjeshtë të mundshme, me brisk, dhe ndoshta mendon se tanimë e ke...

“Nëse bëni këtë gjë natën mund t’ju shfaqet kanceri”, studimi që frikëson mijëra gra

Kanceri, siç e dimë, është gjithmonë një e keqe për të gjithë. Ka kaq shumë faktorë të njohur që rrisin rrezikun e shfaqjes së...

“Nuk të fus në shtëpi …”/Çfarë porosie i dha gruaja Muharremit kur mësoi për bashkëpunimin e tij me Encën

Kënga e Encës dhe Muharremit me titull “Hajde” është kthyer në hit dhe ishte një bashkëpunim surprizë për të gjithë. Të ftuar mbrëmjen e...

Këshilla për ta shmangur rrudhosjen e rrobave në valixhe

Dilemat e përhershme…dhe ja ku gjendesh, mbrëmjen para nisjes, me çantat e hapura nëpër dysheme (sa me zor gjen vend për të kaluar) dhe...