‘A DO FLIJE NJË NATË ME ALBIN KURTIN?’, KËSHTU PËRGJIGJET KËNGËTARJA E NJOHUR

Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko.

Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit për lidhjen e shumëpërfolur të këngëtares me një deputet nga Kosova, teksa ajo u pyet nëse do të flinte një natë me Albin Kurtin.

Ja edhe biseda mes tyte, teksa u transmetua puntata e parë e emsionit “Casa De Los 3s”:

Bledi Mane: Ish-i juaj ka fituar përsëri?

Iva Aliko: Jo.

Bledi Mane: Kjo të gëzoi?

Iva Aliko: As u gëzova, as u hidhërova. Përderisa ai nuk e pati problem.

Bledi Mane: Po Albin Kurti si të duket? Besoj e njeh politikën kosovare.

Iva Aliko: Jo në detaje, por është i pëlqyer për publikun.

Bledi Mane: Ti do flije një natë me Albinin?

Iva Aliko: Jo. Nuk e shoh në atë këndvështrim

Advertisement
Loading...