A e keni parë shtëpinë luksoze të Gjyste Vulajt?

Gyste Vulaj po kalon ditët e para të vjeshtës në Ulqin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar një kënd të shtëpisë së saj moderne.

Shtëpia e saj bazuar në postimin e bërë shihet se është shumë pranë në Ulqin, pikërisht pranë lumit Buna dhe pamja duket përrallore.

“Mirëmëngjesi, nga shtëpia ime”, ka shkruar ajo pranë postimit të bërë në Instastory.

Ndryshe këngëtarja njihet për projektet e shumta muzikore e angazhimin në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Advertisement
Loading...