A është çmendur Armend Rexhepagiqi? (VIDEO)

Prive është rikthyer me shumë ekskluzivite për të famshmit tanë.

Këtë herë, njëri prej legjendave të muzikës shqiptare, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Bëhet fjalë për Armend Rexhepagiqin.

Këngëtari i cili u rikthye së fundmi me muzikë të re në albumin e Tunës, tregoi shumë për veten gjatë kësaj rubrike.

A është çmendur, çfarë ka brenda albumit të Elvana Gjatës, me kë përton të punojë dhe shumë e shumë gjëra të tjera, i zbuloi vet artisti legjendar në 60 sekonda.

Të gjitha këto por edhe të tjera mund t’i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Advertisement
Loading...