A po i futet Adelina Ismaili politikës? (VIDEO)

Të gjithë e dimë që Adelina Ismaili, ka qenë dhe është mbështetëse e fortë e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Këngëtarja ka shumë vjet që e përkrah këtë parti që kishte në krye Presidentin e ndjerë Ibrahim Rugova, të cilit ajo i thuri edhe këngë.

Por, a do t’i futet Adelina politikës?

Në një intervistë për emisionin Prive të edicionit të ri, këngëtarja foli për këtë fushë në të cilën me apo pa dashje është future qysh në moshën e fëmijërisë.

Se çfarë tha ajo dhe ku do ta shohim atë në të ardhmen, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Advertisement
Loading...