Wednesday, August 21, 2019

NJERIU- GJARPËR NUK I NDALË OPERACIONET, VAZHDON ME PJESË TJERA TË TRUPIT

Tiamat Legion Medusa ka shpenzuar të paktën 61.000 funte për operime plastike dhe ndryshimin e tërësishëm të trupit.Në fakt, këtu nuk bëhet fjalë për...

TAYNA KTHEHET NË KOHË, PUBLIKON ‘TAYNAN E VOGËL’

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video, të një ‘coveri’ që e kishte realizuar vite më parë, shkruan.Këtë ‘cover’, reperja e kishte realizuar në...

WHAT’S HOT

NJERIU- GJARPËR NUK I NDALË OPERACIONET, VAZHDON ME PJESË TJERA TË TRUPIT

Tiamat Legion Medusa ka shpenzuar të paktën 61.000 funte për operime plastike dhe ndryshimin e tërësishëm të trupit.Në fakt, këtu nuk bëhet fjalë për...

TAYNA KTHEHET NË KOHË, PUBLIKON ‘TAYNAN E VOGËL’

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video, të një ‘coveri’ që e kishte realizuar vite më parë, shkruan.Këtë ‘cover’, reperja e kishte realizuar në...

PUSHUESIT ANKOHEN PËR FRANÇESKA JAÇE, TYMOS HASHASH NË PLAZH

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe padyshim që ia ka dalë mbanë të jetë një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë në...

AVOKATJA SHQIPTARE MERR VËMENDJE, SHFAQET JOSHËSE NGA PLAZHI

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.Koci e cila ka marrë epitetin si...

KËNGA E TAYNAS ME DAFINA ZEQIRIN ARRINË SHUMA MARRAMENDËSE NË YOUTUBE

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin.Në klip, dy artistet erdhen tejet...

HELLO

16,511FansLike
0FollowersFollow
17,530FollowersFollow
88FollowersFollow
66,520FollowersFollow
25,015SubscribersSubscribe

Hot This Week

NJERIU- GJARPËR NUK I NDALË OPERACIONET, VAZHDON ME PJESË TJERA TË TRUPIT

Tiamat Legion Medusa ka shpenzuar të paktën 61.000 funte për operime plastike dhe ndryshimin e tërësishëm të trupit.Në fakt, këtu nuk bëhet fjalë për...

TAYNA KTHEHET NË KOHË, PUBLIKON ‘TAYNAN E VOGËL’

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video, të një ‘coveri’ që e kishte realizuar vite më parë, shkruan.Këtë ‘cover’, reperja e kishte realizuar në...

PUSHUESIT ANKOHEN PËR FRANÇESKA JAÇE, TYMOS HASHASH NË PLAZH

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe padyshim që ia ka dalë mbanë të jetë një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë në...
[tdb_loop modules_on_row=”eyJhbGwiOiIzMy4zMzMzMzMzMyUiLCJwaG9uZSI6IjEwMCUifQ==” modules_gap=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiI0MCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjgifQ==” modules_category=”above” show_excerpt=”none” show_btn=”none” ajax_pagination=”numbered” all_modules_space=”40″ meta_padding=”eyJhbGwiOiIxM3B4IDIwcHggMjBweCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTNweCAxMnB4IDEycHgifQ==” art_title=”eyJhbGwiOiIwIDAgMTAwcHgiLCJwb3J0cmFpdCI6IjAgMCA3MHB4In0=” modules_category_margin=”0 0 8px” modules_category_padding=”0″ show_com=”none” show_date=”none” f_header_font_size=”36″ f_header_font_line_height=”1″ f_header_font_family=”394″ f_title_font_line_height=”1.25″ f_title_font_family=”521″ f_cat_font_line_height=”1″ f_cat_font_weight=”300″ f_cat_font_family=”394″ f_meta_font_size=”14″ f_meta_font_line_height=”1.1″ f_meta_font_family=”521″ shadow_shadow_color=”rgba(102,102,102,0.3)” shadow_shadow_size=”1″ title_txt_hover=”#f8e71c” cat_bg=”rgba(255,255,255,0)” cat_txt=”#999999″ f_cat_font_size=”12″ f_cat_font_transform=”uppercase” f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIyMSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTUifQ==” meta_bg=”#ffffff” limit=”12″ custom_title=”GET CREATIVE” header_text_color=”#666666″ block_template_id=”td_block_template_6″ pag_a_bg=”#f8e71c” pag_a_border=”#f8e71c”]