Thursday, August 22, 2019

Burri i Adelina Tahirit ka frikë nga syri i keq

Adelina Tahiri po pushon bashkë me të shoqin në ishullin grek Mykonos dhe siç duket nga fotografitë që po shprendahen, ata po ia kalojnë...

Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?

Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë...

WHAT’S HOT

Burri i Adelina Tahirit ka frikë nga syri i keq

Adelina Tahiri po pushon bashkë me të shoqin në ishullin grek Mykonos dhe siç duket nga fotografitë që po shprendahen, ata po ia kalojnë...

Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?

Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë...

Afrona e prerë: Tregon përfundimisht a do të vijë Teuta Krasniqi në dasmën e Bleros

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona, dashurinë me martesë pritet ta kurorëzojnë më datën 21 shtator.Dasma pritet të jetë madhështore me shumë të...

Leonora Jakupi tregon nëse do të hyjë në politikë

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, është mjaft e pëlqyer nga publiku dhe tashmë numëron fansa të shumtë.Biondja po ashtu është aktive dhe e ndjekur në...

A e dini pse zogu futet në gojën e krokodilit dhe ai nuk e ha kurrë…asnjëherë

Marrëdhëniet ndërmjet kafshëve nuk është se janë të rralla, por një e tillë vërtet është interesante.Bëhet fjalë për marrëdhënien ndërmjet një krokodili dhe një...

HELLO

16,523FansLike
0FollowersFollow
17,527FollowersFollow
88FollowersFollow
66,516FollowersFollow
25,031SubscribersSubscribe

Hot This Week

Burri i Adelina Tahirit ka frikë nga syri i keq

Adelina Tahiri po pushon bashkë me të shoqin në ishullin grek Mykonos dhe siç duket nga fotografitë që po shprendahen, ata po ia kalojnë...

Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?

Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë...

Afrona e prerë: Tregon përfundimisht a do të vijë Teuta Krasniqi në dasmën e Bleros

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona, dashurinë me martesë pritet ta kurorëzojnë më datën 21 shtator.Dasma pritet të jetë madhështore me shumë të...
[tdb_loop modules_on_row=”eyJhbGwiOiIzMy4zMzMzMzMzMyUiLCJwaG9uZSI6IjEwMCUifQ==” modules_gap=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiI0MCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjgifQ==” modules_category=”above” show_excerpt=”none” show_btn=”none” ajax_pagination=”numbered” all_modules_space=”40″ meta_padding=”eyJhbGwiOiIxM3B4IDIwcHggMjBweCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTNweCAxMnB4IDEycHgifQ==” art_title=”eyJhbGwiOiIwIDAgMTAwcHgiLCJwb3J0cmFpdCI6IjAgMCA3MHB4In0=” modules_category_margin=”0 0 8px” modules_category_padding=”0″ show_com=”none” show_date=”none” f_header_font_size=”36″ f_header_font_line_height=”1″ f_header_font_family=”394″ f_title_font_line_height=”1.25″ f_title_font_family=”521″ f_cat_font_line_height=”1″ f_cat_font_weight=”300″ f_cat_font_family=”394″ f_meta_font_size=”14″ f_meta_font_line_height=”1.1″ f_meta_font_family=”521″ shadow_shadow_color=”rgba(102,102,102,0.3)” shadow_shadow_size=”1″ title_txt_hover=”#f8e71c” cat_bg=”rgba(255,255,255,0)” cat_txt=”#999999″ f_cat_font_size=”12″ f_cat_font_transform=”uppercase” f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIyMSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTUifQ==” meta_bg=”#ffffff” limit=”12″ custom_title=”GET CREATIVE” header_text_color=”#666666″ block_template_id=”td_block_template_6″ pag_a_bg=”#f8e71c” pag_a_border=”#f8e71c”]