Blero dhe Afrona ende nën euforinë e dasmës, postojnë foto intime

Afrona e Blero janë tema kryesore e këtyre ditëve.

Ata i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë.

Afrona po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Blero me postime të shumta.

Sot ai ka publikuar një foto ku shihet duke e puthur Afronën.

Advertisement
Loading...