E papritur: Leonora Jakupi sjell këpucët që mbajnë emrin e saj

Leonora Jakupi duket se më në fudn po e arsyeton mungesën e saj nga skena.
Ajo mbi të gjitha ka vendosur jetë më aktive në rrjetët sociale dhe së fundi ka ndarë me fansat një lajmë shumë interesant dhe të papritur për publikun.

Ajo ka publikuar modelin e saj të këpucëve të quajtur “Leonora”.

Duket se ky model ka elegancën e njejtë si të Leonorës dhe pikërishtë për këtë kanë marrë po të njejtin emër.

“Jam shumë e lumtur që vajzat shqiptare do të mund të veshin këpucët “LEONORA” faleminderit @marcela_lati për përfshirjen në këtë projekt kaq të bukur!