FLOR MUMAJESI E KALOI NATËN NË STUDIO ME KËTË KËNGËTARE

Pas pauzës që Flori bëri në muzikë dhe në profilin e instagramit, tashmë ai është rikthyer fuqishëm. E kemi parë aktiv në rrjetett sociale, nga ku shpesh poston foto e video gazmore.

E pikërisht mbrëmjen e djeshme Flori na ka bërë kuriozë të gjithëve, teksa ndodhej në studio me një këngëtare të njohur shqiptare.

“Gjejeni kush është kjo këngëtare. Ka një sy dhe dy dhëmbë”,-shkruan Flori me shaka, nga ku të dy duken anormalë prej filtrit.

Nga bluza që këngëtarja ka veshur, nga flokët dhe buzëkuqi që mban, kuptohet se artistja e njohur është Eneda Tarifa. Dyshja kanë paralajmëruar një produksion muzikor, dhe për këtë janë bërë bashkë për të punuar.

Advertisement
Loading...