Gili qenka edhe më e bukur pa grim(FOTO)

Gili eshte nje nder ato kengetare qe gjithmone eshte e kururar deri ne detaj, dhe rralle here kemi pasur mundesi ta shohim ate pa grim fare.

Por kesaj here ishte vete kengetarja qe vendosi te postonte nje fotografi nga pushimet ku shfaqet teresisht natyrale, dhe pa dyshim eshte po aq e bukur sa edhe me grim.

Advertisement
Loading...