Ish Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini rikthehet me fotografitë  e nxehta

Trejsi Sejdini është një nga femrat shqiptare më hot. Gangsterja e Elbasanit është e njohur për format e saj bombastike, që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-miss Shqipëria ka “tërbuar” ndjekësit me foto të nxehta e veshur si kukullat “Bratz”. Trejsi Sejdini vuri në plan të parë gjoksin shpërthyer me reçipetat me gur dhe zinxhirë që kishte veshur.

Modelja seksi dukej mjaft joshëse dhe provokuese në pozat e hot.

Advertisement
Loading...