Ja si mund te dukeni bukur edhe pa make up

Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup?

Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që nuk ndihen mirë me dukjen natyrale të fytyrës së tyre, shkruan lajmi.net

Megjithatë, përdorimi në vazhdimësi i makeup-it e dëmton lëkurën tuaj, duke krijuar rrudha më shpejt si dhe duke ju plakur para kohe.

Në videon më poshtë do të mund të shihni rekomandimet se çfarë duhet të bëni

Advertisement
Loading...