Justin Bieber pozon në të brendshme me gruan e tij (FOTO)

Pak ditë pasi u martuan, pozuan të zhveshur.

Justin Bieber dhe modelja e njohur, tashmë gruaja e tij, Hailey Bieber, i kanë bërë reklamë markës Calvin Klein duke posuar në të brendshmet e tyre.

Çifti ka pak ditë që u kurorëzua në ceremoni të veçantë rrethuar nga familjarët dhe disa miq.

Justin dhe Hailey ka kohë që janë bashkë dhe theksojmë deklaratën e artistit i cili muaj më parë tha se modelja e nxori nga situatat e rënda që po i kalonte në jetë.

Para Haileyt, Justin ka qenë i lidhur me Selena Gomez.

Advertisement
Loading...