Kendall e puth shoqen e saj në buzë për ditëlindje

Kendall Jenner attends the 2018 Vanity Fair Oscar Party following the 90th Academy Awards at The Wallis Annenberg Center for the Performing Arts in Beverly Hills, California, on March 4, 2018. / AFP PHOTO / JEAN-BAPTISTE LACROIX (Photo credit should read JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/Getty Images)

Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja sexy”.

Ju rikujtojmë se modelet janë shoqe prej shumë kohësh dhe shoqëria e tyre vazhdon ende.

Në fakt, motra e Bella-s, Gigi Hadid, sqaroi se si disi janë të lidhur me Kendall.

Advertisement
Loading...