Kush do të vishet nga Valdrin Sahiti pas Beyonces e Cardi B-së? (VIDEO)

Dizajneri më i njohur shqiptar Valdrin Sahiti, ka kohë që e ka zgjeruar punën e tij edhe jashtë trojeve shqiptare.

Përveç të famshmeve shqiptare për të cilat ai përkujdeset pothuajse në çdo dalje publike, ai ka nisur të krijojë kreacione edhe për yjet e njohura në botë.

Cardi B ishte njëra ndër të famshmet që zgjodhi një fustan të Valdrin Sahitit dhe së fundmi diva e pop-it, Beyonce.

Por kush pas tyre?

Cili personazh i njohur në botë ka zgjedhur të punojë me dizajnerin?

Ja si përgjigjet ai në videon e mëposhtme në kuadër të rubrikës “Haje ose Thuaje” të emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin.

Advertisement
Loading...