Ledri Vula dhe Dua Lipa sëbashku në Amerikë (FOTO)

Ledri Vula ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të performuar për festat e fundvitit.

Reperi është bërë bashkë me familjen Lipa për të kaluar një natë festive dhe këtë e bëri të ditur Dukagjin Lipa.

Ai postoi një fotografi ku shihet Dua Lipa, Anesa, dhe Rina bashkë me Enis Fetahun, Drin Zatriqin dhe të tjerë.

“Një natë argëtuese”, ka shkruar Dukagjini.

Të njëjtin imazh, Ledri e ka ripostuar në instastory.

Advertisement
Loading...