Lola dhe Daut Haradinaj puthën përsëri: Anita i poston fotografinë

Lola Haradinaj është një ndër femrat të showbizzit bëhet lajm me çdo lajn.

Motra e Anitës, për ata që nuk e dinë është gruaja e Daut Haradinajt.

Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 32-të, e për këtë ajo ka marrë urime të shumta.

E një ndër më të veçantit është urimi i Anitës për të, e cila ka zgjedhur foton më të bukur të Lolës dhe Dautit bashkë duke u puthur.