fbpx
Tuesday, October 20, 2020

Dukagjin Lipa merr një dhuratë shumë të shtrenjtë nga krushku i...

Romanca mes Dua Lipës dhe Anëar Hadid po shkon më së miri. Çifti duken më të lumtur se kurrë dhe kujtojmë që Dua ‘braktisi’...

Sara Hoxha ka një hall javët e fundit të shatzanisë, Ledri...

Sara Hoxha dhe Ledri Vula pritet të bëhen prindër shumë shpejt. Sipas mediave në Kosovë, vogëlushja pritet të vijë në jetë gjatë muajit nëntor....

Sara Hoxha ka një hall javën e fundit të shatzanisë, Ledri...

Sara Hoxha dhe Ledri Vula pritet të bëhen prindër shumë shpejt. Sipas mediave në Kosovë, vogëlushja pritet të vijë në jetë gjatë muajit nëntor....