Mimoza Shkodra siç nuk jemi mësuar: Shfaqet me bikini buzë deti

Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh.

Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në këtë mënyrë. Linjat e saja trupore duken perfekt dhe ajo po duket shumë e lumtur.

Shkodra përveç që është këngëtare është edhe farmaceute, dhe këtë profesion e ushtron në Zvicër për tashmë e sa vite.

Ndryshe që nga ndarja me Seldin, ajo nuk publikuar asnjë të re në lidhje me të jetën e saj private.

Advertisement
Loading...