Modelja kosovare del pa të brendshme(FOTO)

Fotot provokative nuk e ka ndërmend t’i ndalojë.

Ziza Pajaziti, modelja kosovare, ka hedhur në Instagram një tjetër imazh të nxehtë.

Ajo ka realizuar një set të bërë te Muzeu i Kosovës, por, me veshje që nuk i shkojnë vendit në fjalë.

Ziza ka veshur një fustan shumë të hapur pa të brendshme dhe nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Advertisement
Loading...