Morena gati për diçka mahnitëse, pyet fansat nëse janë gati

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka kohë që më shumë po qëndron në Turqi se sa në Kosovë.

Ajo nuk po e lë anash as muzikën. Pas ‘Swag’ Morena duket se ka gati projektin e ri.

Me një pyetje drejtuar fansave këngëtarja bukuroshe duket sikur po i paralajmëron ata për diçka të re.

“A jeni gati për diçka mahnitëse” shkruan Morena.

Se a do jetë edhe kjo një këngë po aq e pëlqyer sa “Swag” apo bëhet fjalë për ndonjë sruprizë tjetër mbetet të shihet.

Advertisement
Loading...