‘NXEHET’ KEJVINA – KA NJË MESAZH PËR FANSAT

Bukuroshja dhe modelja Kejvina Kthella ka postuar një fotografi nëpër rrjetet sociale ku ka kërkuar nga fansat e saj që ta lënë rehat

Ndryshe, Kejvina është duke marrë pjesë edhe në emisionin “Dance With Me”.

Bukuroshja dhe modelja Kejvina Kthella ka postuar një fotografi nëpër rrjetet sociale ku ka kërkuar nga fansat e saj që ta lënë rehat

Ndryshe, Kejvina është duke marrë pjesë edhe në emisionin “Dance With Me”.

E derisa ajo po vallëzon në këtë e emision, ajo ka pasur edhe një kërkesë për fansat e saj në Instagram ku ka shkruar “Me lini rehat”.Nuk dihet pse e ka thënë bukuroshja këtë fjalë por ka qenë një person që nuk e ka lënë rehat dhe ajo është fotomodelja kosovare që jeton në SHBA, Vildane Zeneli e cila i ka thënë Kejvinas se “nuk do” dhe se ajo është “tepër seksi”.

Advertisement
Loading...