Pa ju dokur cullaki askund, Edona deshmon se nje femer duket terheqese edhe ne kete menyr

Jo rastësisht shquhet si këngëtarja e cila ka ditur të ruaj çdo herë stilin e saj unik dhe çdo herë elegant.

Flasim për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun Edona Llalloshin, shkruan “Kosovarja”.

Sukseset e saj në muzikë e dëshmojnë bindshëm talentin e saj. Edona tash e sa ditë është duke shijuar pushimet bashkë më burrin dhe dy fëmijët e saj Nurin dhe Doan.

Përderisa, shumica e femrave të estradës kanë sjellë foto provokative nga pushimet Edona edhe në plazh është shfaqur si një zonjë.

Paraqitja e saj na tregon se një femër nuk ka nevojë të provokojë për tu dukur e bukur.

Advertisement
Loading...