Wednesday, August 21, 2019

NJERIU- GJARPËR NUK I NDALË OPERACIONET, VAZHDON ME PJESË TJERA TË TRUPIT

Tiamat Legion Medusa ka shpenzuar të paktën 61.000 funte për operime plastike dhe ndryshimin e tërësishëm të trupit.Në fakt, këtu nuk bëhet fjalë për...

TAYNA KTHEHET NË KOHË, PUBLIKON ‘TAYNAN E VOGËL’

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video, të një ‘coveri’ që e kishte realizuar vite më parë, shkruan.Këtë ‘cover’, reperja e kishte realizuar në...

PUSHUESIT ANKOHEN PËR FRANÇESKA JAÇE, TYMOS HASHASH NË PLAZH

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe padyshim që ia ka dalë mbanë të jetë një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë në...

AVOKATJA SHQIPTARE MERR VËMENDJE, SHFAQET JOSHËSE NGA PLAZHI

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.Koci e cila ka marrë epitetin si...

KËNGA E TAYNAS ME DAFINA ZEQIRIN ARRINË SHUMA MARRAMENDËSE NË YOUTUBE

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin.Në klip, dy artistet erdhen tejet...

Gratë me sy kafe janë të veçanta

Sipas një studimi, njerëzit që kanë sy kafe janë të veçantë, kanë diçka më shumë që i karakterizon se të tjerët. Ekzistojnë disa pika...

FOLLOW US

1,200,000FansLike
850,000FollowersFollow
123,005SubscribersSubscribe

FLITET.SE NE FACEBOOK

SHENDETI

Kujdes ku e mbushni telefonin, ja çfarë mund t’i ndodh atij

Keni kujdes ku e mbushni telefonin tuaj: Hakerët tani...

‘Apple’ zbulon ’emoji’-t që do të vijnë këtë vit

Kompania gjigante ‘Apple’ ka zbuluar disa nga ‘emoji’-t që...

Versioni i rremë i FaceApp instalon viruse në smartphonet tuaj

Pasi shprehu mungesën e privatësisë në aplikacionin e fytyrës...
[tdb_loop modules_on_row=”eyJwaG9uZSI6IjEwMCUifQ==” modules_gap=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiI0MCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjgifQ==” modules_category=”” show_excerpt=”eyJwaG9uZSI6Im5vbmUifQ==” show_btn=”none” ajax_pagination=”load_more” limit=”6″ image_floated=”float_left” image_width=”32″ image_height=”68″ meta_padding=”eyJhbGwiOiIwIDAgMCAyNnB4IiwicG9ydHJhaXQiOiIwIDAgMCAyMHB4IiwibGFuZHNjYXBlIjoiMCAwIDAgMjBweCJ9″ f_title_font_family=”653″ f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIyMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTcifQ==” f_title_font_line_height=”1.3″ art_excerpt=”9px 0 0″ f_ex_font_size=”13″ f_ex_font_line_height=”1.6″ title_txt_hover=”#38a6c1″ com_bg=”#38a6c1″ cat_bg_hover=”#38a6c1″ show_cat=”eyJwaG9uZSI6Im5vbmUifQ==” block_template_id=”td_block_template_15″ border_color=”#dd08b6″ f_header_font_size=”15″ f_header_font_line_height=”1.9″ custom_title=”TE FUNDIT”]

ISH E DASHURA E MAJKUT SHFAQET NË BIKINI

na gjeni NE FACEBOOK

MOST RECENT

NJERIU- GJARPËR NUK I NDALË OPERACIONET, VAZHDON ME PJESË TJERA TË TRUPIT

Tiamat Legion Medusa ka shpenzuar të paktën 61.000 funte për operime plastike dhe ndryshimin e tërësishëm të trupit.Në fakt, këtu nuk bëhet fjalë për...

TAYNA KTHEHET NË KOHË, PUBLIKON ‘TAYNAN E VOGËL’

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video, të një ‘coveri’ që e kishte realizuar vite më parë, shkruan.Këtë ‘cover’, reperja e kishte realizuar në...

PUSHUESIT ANKOHEN PËR FRANÇESKA JAÇE, TYMOS HASHASH NË PLAZH

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe padyshim që ia ka dalë mbanë të jetë një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë në...

AVOKATJA SHQIPTARE MERR VËMENDJE, SHFAQET JOSHËSE NGA PLAZHI

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e saj trupore.Koci e cila ka marrë epitetin si...

KËNGA E TAYNAS ME DAFINA ZEQIRIN ARRINË SHUMA MARRAMENDËSE NË YOUTUBE

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin.Në klip, dy artistet erdhen tejet...

Gratë me sy kafe janë të veçanta

Sipas një studimi, njerëzit që kanë sy kafe janë të veçantë, kanë diçka më shumë që i karakterizon se të tjerët. Ekzistojnë disa pika...