fbpx
Sunday, May 26, 2019

Nënat e reja po vendosin makijazh gjatë lindjes, për të qenë gati për fotografi

Gjithmonë e më shumë është në rritje numri i nënave të cilat disa minuta para lindjes po vendosin makijazh, në mënyrë që të duken...

Mësoni sa shpesh femrat shikojnë filma por*nogr*afikë, këto skena i duan ato

Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shikojnë filma pornografikë.Ueb sajti i filmave pornografikë, “YouPorn”, kishte publikuar rezultatet e një anketimi rreth...

Shumë marramendëse: Ermal Mamaqi tregon sa para ka fituar me ‘2 gisht mjaltë’ deri tani

Producenti dhe aktori kryesor i filmit Ermal Mamaqi së fundmi ka folur se cili do të jetë destinacioni i radhës për shfaqjen e filmi...

Lady Gaga çmend qytetit: Shfaqet me një gjë të çuditshme në prapanicë

Ajo e cila la me gojë hapur të gjithë me paraqitjen e saj në “Met Gala”, Lady Gaga po hap dyqanin e saj, transmeton...

Kujdes nga valët e celularëve, ja çfarë rrezikojmë

Përdorimi i celularëve në Shqipëri ka pësuar një rritje dramatike në vitet e fundit, dhe vëmendja po shkon drejt telefonave smart.Gjithashtu, mosha mesatare kur...

Audi merr vendim, këto dy modele nuk do t’i prodhojë më

Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8.Kjo, sipas drejtorit ekzekutiv Bram Schot, për arsye që...

FOLLOW US

1,200,000FansLike
850,000FollowersFollow
123,005SubscribersSubscribe

FLITET.SE NE FACEBOOK

SHENDETI

Kujdes nga valët e celularëve, ja çfarë rrezikojmë

Përdorimi i celularëve në Shqipëri ka pësuar një rritje...

Audi merr vendim, këto dy modele nuk do t’i prodhojë më

Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin...

Facebook së shpejti me valutë të veten

Facebook është duke finalizuar lançimin e kripto-valutës së vet...

TE FUNDIT

Rina Balaj seksi në imazhin e ri! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.E veshur me bluzën e bardh dhe kombinuar...

Këngëtari shqiptar befason të gjithë me vendimin që ka marrë

Këngëtari i njohur shqiptar i ka befasuar të gjithë me këtë veprim.Skerdi ka marrë vendim që në llogarinë e tij në Instagram t’i fshijë...

Ja çfarë mund të bëjë një gotë me ujë në mëngjes

E keni pyetur ndonjëherë veten përse të gjitha gratë japoneze kanë një trup perfekt, të tonifikuar dhe lëkurë të pastër.Po të bëni vetëm një...

Nëna e Ritës publikon një foto me vajzat, ka edhe një mesazh për to

Nëna e Rita Orës, Vera Ora ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihen dy vajzat e saj, Rita dhe ElenaRita tashmë është...

Blero me një postim interesant për Afronën

Blero Muharremi ka bërë një postim shumë interesant për Afrona DikënAi në një postim në Instagram ka shkruar se ai e ka ditur që...

Xheloze e çmendur, shihni ç’bën Jona kur një femër ia sheh burrin

Prej pesë muajsh, moderatorja Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë e vogëlushit Raiden, të cilin e publikon herë pas here në...

na gjeni NE FACEBOOK

MOST RECENT

Nënat e reja po vendosin makijazh gjatë lindjes, për të qenë gati për fotografi

Gjithmonë e më shumë është në rritje numri i nënave të cilat disa minuta para lindjes po vendosin makijazh, në mënyrë që të duken...

Mësoni sa shpesh femrat shikojnë filma por*nogr*afikë, këto skena i duan ato

Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shikojnë filma pornografikë.Ueb sajti i filmave pornografikë, “YouPorn”, kishte publikuar rezultatet e një anketimi rreth...

Shumë marramendëse: Ermal Mamaqi tregon sa para ka fituar me ‘2 gisht mjaltë’ deri tani

Producenti dhe aktori kryesor i filmit Ermal Mamaqi së fundmi ka folur se cili do të jetë destinacioni i radhës për shfaqjen e filmi...

Lady Gaga çmend qytetit: Shfaqet me një gjë të çuditshme në prapanicë

Ajo e cila la me gojë hapur të gjithë me paraqitjen e saj në “Met Gala”, Lady Gaga po hap dyqanin e saj, transmeton...

Kujdes nga valët e celularëve, ja çfarë rrezikojmë

Përdorimi i celularëve në Shqipëri ka pësuar një rritje dramatike në vitet e fundit, dhe vëmendja po shkon drejt telefonave smart.Gjithashtu, mosha mesatare kur...

Audi merr vendim, këto dy modele nuk do t’i prodhojë më

Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8.Kjo, sipas drejtorit ekzekutiv Bram Schot, për arsye që...