Përfshihet nga flakët shtëpia e nipit të Enver Hoxhës

Natyra në Shqipëri po tregon anën e saj të egër.

Pas një numri të madh të tërmeteve që ka goditur shtetin shqiptar, duke shkaktuar dëme dhe lëndime në njerëz, tani edhe përkeqësimi i motit po bën dëmin e tij.

Këngëtarja shqiptare Rezarta Shkurta ka treguar përmes një postimi se vetëtima ka goditur shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet një bombolë gazi tërësisht e shkrumbuar, e ndërsa thotë se shtëpia e saj nuk ka pësuar dëme të konsiderueshme falë intervenimit të shpejtë të Policisë së shtetit dhe zjarrfikësve, nuk ka ndarë pamje të saj.

Rezarta jeton në Shqipëri me bashkëshortin dhe vajzën e tyre, ndërsa tash e sa kohë është pronare dhe udhëheqëse e kompanisë ‘Hera’, kompani kjo e fotografimeve profesionale.

Advertisement
Loading...