Rashel çmend Instagramin: Poston foto me format bombastike

Vera për Rashelin ka filluar prej javësh dhe këtë e ka dëshmuar me çdo fotografi që ka postuar.

Ajo, kësaj radhe ka postuar në Instagram një foto, e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës. Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike, edhe njëherë ka goditur rrjetin me një pozë provokuese.

Kësaj radhe ka zgjedhur të postojë një foto, duke e shijuar detin, ku bien në sy të pasmet e ekzagjeruara.