RINA BALAJ HABIT FANSAT – MERR NJË VENDIM SERIOZ

Reperja Rina Balaj është një prej emrave më të komentuar dhe më aktive në estradën shqiptare.

Por, si duket ajo ka vendosur të ‘zhduket’ për një kohë dhe të pauzoj si në rrjetet sociale ashtu edhe në karrierë.

Rina ka mbyllur profilin zyrtar në rrjetin social Instagram, këtë e ka konfirmuar edhe  motra e saj përmes një postimi.

“Rina nuk do te jete aktive per nje kohe te caktuar per arsye personale, faleminderit per mirekuptim!!”, ka shkruar ajo në postim.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është kënga ‘Ideal’ e cila i mirëprit nga adhuruesit e saj.

Advertisement
Loading...