Tayna dikur dhe tani, nuk i ngjan aspak vetes

Që kur debutoi në skenën muzikore emri “Tayna” pushtoi fansat e muzikës rep. Bashkëpunimi i saj me Don Phenom me “Columbiana” i sjelli hite të jashtëzakonshme.

Cilësohet si një ndër artistet më të mirë të zhanrit rep duke u krahasuar edhe si Micki Minaj, shkruan “Kosovarja”.

Me ambicie të mëdha arriti të bëjë edhe bashkëpunime tjera me artistët më të njohur të vendit si Ledri Vula, Lyrical Son, Mc Kresha, e krejt në fund kënga e saj me Dafinën “Bye bye” po thyen rekordet e dëgjueshmërisë.

Ndryshe Tayna shquhet edhe si një femër majft tërheqëse. Por a ishte njëjtë kështu edhe më parë?

Një foto që do sjellim për ju mund ta shihni ndryshimin e Taynës. Kuptohet që mosha e bën të vetën, por tani jemi duke jetuar edhe në epokën kur trendet për operacione plastike e imazhet full photoshop janë të pashmangshme.

Si mendoni ju? E vështirë për tu besuar se kjo është Tayna apo jo?

Advertisement
Loading...