Thyerje pjatash, si reguan gjyshërit e Ledrit kur mësuan se Sara ishte shtatzanë

Në një komunikim pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, Sara Hoxha ndau disa detaje të pazbuluara më parë në lidhje me shtatzëninë. Siç mund ta shihni, e pyetur nga dikush se si reagoi kur mori vesh se ishte shtatzënë, Sara publikoi një foto ku duket teksa ka telefonuar mikeshat, mes tyre edhe Dhurata Dora. Reagimi i tyre: Epik!

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë që do ndodhte. Isha në Gjermani kur e kam marr vesh dhe më duhet t’ia tregoja ndërmjet telefonit me kamera,” u shpreh ajo për momentin kur i tregoi Ledrit se ishte shtatzënë.

Sara publikoi edhe një foto nga reagimi i prindërve të Ledrit,

por çmimin për “Reagimin më të paparë” e fitojnë gjyshërit e reperit, të cilët thjesht thyen pjata.

Për shkak të Covidit, Sarës dhe Ledrit iu deshën dy muaj për t’u takuar pas lajmit të shtatzënisë.

Përsa i përket momentit kur morën vesh gjininë e bebit, Sara u shpreh se nuk e mendonte kurrë se ngjyra rozë do ta bënte kaq të lumtur.

Advertisement
Loading...