fbpx
Wednesday, June 12, 2024

VEÇ E FLITET.SE

LIFE STYLE

Mos Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri po vijnë me një bashkëpunim?

Po nëse ju themi se Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim? Nuk...

Thyerje pjatash, si reguan gjyshërit e Ledrit kur mësuan se Sara ishte shtatzanë

Në një komunikim pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, Sara Hoxha ndau disa detaje...

‘Mos fol pas shpine’, Capital T dhe Ardian Bujupi kapen keq në rrjete sociale

Një prej deklaratave që mori më shumë vëmendje nga intervista e Capital T në emisionin...

Diona Fona infektohet me Covid19, këngëtarja apel të kujdesen të gjithë

Një tjetër person publik është infektuar me Covid-19. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Diona...

Festoi ditëlindjen duke thyer rregullat e izolimit, Rita Ora kërkon falje publike

Këtë fundjavë, Rita Ora vendosi të festojë hyrjen në dekadën e re, duke harruar për...

SHENDETI