fbpx
Monday, November 18, 2019

VEÇ E FLITET.SE

LIFE STYLE

KEJVINA NDRYSHON PAMJEN NË MËNYRË DRASTIKE DHE ME SIGURI S’DO E NJIHNI

Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin...

Biznesmeni shqiptar gay puthej live në emision

Pasditen e sotme, biznesmeni Elton Ilirjani, ishte i ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në...

Rober Berisha foli haptazi për ndarjen: Një veshkë Norës…

as disa muajve, flet Robert Berisha në  lidhej me ndarjen e Norës, transmeton Gazeta Metro.Ai e...

Horoskopi ditor, 2 nëntor 2019

DashiKjo e shtunë do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe gjatë saj mund të...

Mbesa e Shyhrete Behlulit ju mahnitë me bukurinë e saj (FOTO)

Bota e artit dhe e showbizit ka pasur fatin të ketë një artiste të mrekullueshme...

SHENDETI