fbpx
Wednesday, June 12, 2024

Këta janë këngëtarët që i dhanë fund karrierës...

E nisën mbarë, duke pasur mijëra fansa prapa vetes. Projektet e tyre muzikore, në kohën kur u sollën patën një “boom” të madh.Por se...

Striptistja ia dhuron të brendshmet Arian Çanit si...

Arian Çani ka pranuar një dhuratë në puntatën e fundit.Në emisionin ‘Zonë e lirë’ mbrëmë Arian Çani i njohur për spektakle ka pranuar një...

LABINOT TAHIRI LIDERI I ARDHSHMËM!

Derisa dikurë mbrëmjet e projektet muzikore ishin primare për Labinot Tahirin ,sot vendin e tyre po e zënë studimet.Labi tash e dy vite vijon...

“HAKERI S’MË KËRCËNON DOT”, MODELJA SHQIPTARE E PUBLIKON...

Florida Sala është parë në klipe të ndryshme të këngëtarëve shqiptarë, ku jo vetëm bën modelen por edhe balerinën.Së fundmi, Florida i ka lënë...

ENCA NË ZOR PËR BURRË, PYET PUBLIKISHT “A...

Këngëtarja e famshme shqiptarë Enca, duket se po preokupohet për të ardhmen, ajo provon shpesh të provokoj ne rrejtët sociale duke publikuar foto gjysme...

KOHA E FEROS PO VJEN, PREMTON KËNGË DHE...

Fero e ka bërë të ditur datën e lansimit të projektit të ri, sipas Feros kënga bashke më video klip do të publikohet me...

“Mbase me film fitohet më shumë, por teatri...

Aktorja Drita Kaba Karaga e pyetur se kë zgjedh mes filmit dhe teatrit, tha padyshim që para çdo gjëje do të zgjidhte teatrin pasi...

Nijazi Thaqi: Nuk ka mbetur asgjë e mirëfilltë,...

Në intervistën e javës të realizuar për emisionin flitet.se i ftuar ishte këngëtari Nijazi Thaqi i cili foli për vlerat muzikore dhe zhdukjen e...

Aktorja Drita Kaba Karaga përshkruan karakterin e saj...

Këtë javë në flitet.se në intervistë ndryshe e ftuar ishte aktorja Drita Kaba Karaga, e cila si asnjëherë më parë u përgjigj në pyetje...