fbpx
Sunday, September 22, 2019

Kush i kapi lulet në dasmën e Bleros...

Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej.Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja...

Kaq buxhet është dashur për “Tingujt e Çarshisë”...

Jemi në prag të fillimit të projektit tradicional të Qendrës Informative Kulturore "Tingujt e Çarshisë" ku ky vit do të jetë ndryshe nga ai...

Adnan Daci tregon sa shpesh i përdor betë,...

Edhe vete kenga e tij e fundit quhet Pasha Ty, ndersa kur Daci u pyet pse ky titull ai tha se per tekste jane...

Taravari si krejt populli, qenka pishman per kete...

Me sinqeritetin me te madh, kryetari i Gostivarit Arben Taravari pranoi se eshte shum pishman per nje gje ne jete, e ajo eshte vendimi...

Me levizje provokative, keshtu cmend turmen e njerezve...

Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet.Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të...

Rrena i ka…? Vip Kuiz me Mustafa Imerin

Në rubrikën e përjavshme Vip Kuiz të flitet.se këtë javë i ftuar ishte solo këngëtari nga Shkupi, Mustafa Imeri i njohur për të gjithë...

Cilin politikan simpatizon, e cili i duket më...

Në rubrikën nsiklet të edicionit të fundit të Flitet.se, i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari.Taravari u fut nsiklet, ndërsa dha...

Sa fiton nga dasmat, e ku po i...

Në intervistën e kësaj jave në Flitet.se i ftuar ishte këngëtari më i dashur i muzikës popullore Adnan Daci.Kjo intervistë ishte ndryshe nga ato...

Një baba i përkushtuar si Bes Kallaku, shikoni...

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi që pas ardhjes në jetë të Ajkës, i janë përkushtuar maksimalisht asaj dhe tanimë postojnë...

Nuk ka më dilema! McKresha feston ditëlindjen me...

Tash e një kohë përflitet mbi jetën private të reperit MC Kresha.Edhe pse shpesh flitej edhe për një fejesë te mundshme te reperit nje...