“HAKERI S’MË KËRCËNON DOT”, MODELJA SHQIPTARE E PUBLIKON VETË VIDEON INTIME NË DUSH

Florida Sala është parë në klipe të ndryshme të këngëtarëve shqiptarë, ku jo vetëm bën modelen por edhe balerinën.

Së fundmi, Florida i ka lënë të gjithë me gojë hapur me atë që ka postuar në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video me pamje “të nxehta” nga dushi, teksa shfaqet tërësisht e zhveshur në momente intime krah një mashkulli.

Në përshkrimin e videos, modelja shkruan:

“Siç tha dhe Bella Thorne, më mirë po i nxjerr vetë gjërat intime, që kështu hakeri s’me kërcënon dot.”

Advertisement
Loading...