BRENDA SHTËPISË ME NJË PISHINË SUPER LUKSOZE TË BLEROS DHE AFRONËS

Blero dhe Afrona tashmë kanë filluar jetën e tyre si çift bashkëshortor.

Pak pas dasmës së madhe që organizuan në një nga plazhet e Shqipërisë, çifti i njohur tashmë kanë nisur jetën bashkëshortore.

E Blero ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video me pamje nga brendia e shtëpisë së tij me Afronën.

Aty shihet një pjesë e pishinës e cila duket se ka një hapësirë mjaft të madhe dhe duket shumë luksoze.

Advertisement
Loading...