C’eshte ky paralajmerim i Loredanes?! A po martohet valle me te vertet

Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram.

Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për arsye të ndryshme, e së fundmi lidhur me krizën me reperin Mozzik.

Për këtë çështje nuk kanë folur asnjëri, mirëpo fakti se ai nuk e ka uruar për ditëlindje e nuk u panë bashkë në festë ngjalli shumë dyshime.

Pas gjithë kësaj Loredana ua ka bërë kokën lëmsh të gjithëve. Ajo e ka bërë një postim në Instagram dhe pranë tij ka thënë se do të martohet me një femër.

Advertisement
Loading...