Demi Rose vishet si valltare arabe

Demi Rose ka shpërndarë foto në rrjetet sociale me bikine ari dhe e veshur si një valltare arabe për festivalin “Burning Man”

Demi është siguruar që të vërehet në këtë festival që mbahet në Nevada të SHBA-së.

Ajo në këto foto është dukur tepër seksi në Instagram.

“Djegia e ime e parë. Ka qenë gjithmonë ëndërr e imja që kemi ardhur këtu”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Advertisement
Loading...