Elita Rudi publikon të gjitha fotot që ne kemi turp ti publikojmë

Ju ka ndodhur ndonjëherë të qani dhe të fotografoni veten? Keni guxuar ta fotografoni veten edhe kur nuk keni pasur pikën e ‘makeup-it’ në fytyrë? Nëse po përpiqeni të gjeni përgjigjen e këtyre pyetjeve, ne ju tregojmë se të paktën Elita Rudi i ka bërë të gjitha këto. Madje moderatorja as nuk ka hezituar t’i ndajë me ndjekësit.

Elita nuk e ka kursyer as foton e pashaportës, të cilën të gjithë kujdesemi ta fshehim mirë. Me këto momente të mira apo më pak të mira, Elita Rudi sapo i vërtetoi të gjithëve se është një vajzë pa komplekse.

Advertisement
Loading...