Joe Baiden i ri, çmend vajzat në gjithë botën dhe bëhet hit në internet

Pasi votat e kolegjit elektoral shpallën fitues Joe Biden, figura të njohura si LeBron James, Cher, Jennifer Laërence, Seth Rogan, Lady Gaga, Miley Cyrus, Ariana Grande, John Legend, Chrissy Teigen, Selena Gomez apo Kim Kardashian Ëest, iu drejtuan rrjeteve sociale për të uruar presidentin e ardhshëm. Por një prej tyre tërhoqi vëmendjen: postimi i Beyonce-s.

Beyonce postoi një foto të Joe Biden kur ishte i ri dhe njerëzit nisën menjëherë me komente: “Ka qenë kaq i pashëm”, “Joe Bae-den”, “Biden është ky?” etj.

Pastaj Tëitteri u mbush me postime të rinisë së Biden, sot 77 vjeç.

 

Advertisement
Loading...