Kendall Jenner bën ndryshim drastik në dukje

Modelja e njohur Kendall Jenner është shumë e suksesshme në fushëm e saj. Po ashtu, bukuroshja e një prej familjeve më të pasura në botë, është shumë e komentuar në media dhe gjithmonë  di si të tërheqë vëmendje.

Së fundmi, Kendall ka qenë pjesë e javës së modës në Londër ku i ka surprizuar të gjithë me ndryshimin e bërë.

Modelja 23- vjeçarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është kthyer në bjonde. Kendall ka sfiluar për markën  e njohur ‘Burberry’, duke prezantuar koleksionin e ri të pranverës të vitit 2010, e veshur me një fund  ngjyrë të errët, këmishë dhe xhaketë të bardhë.

Advertisement
Loading...