Konfirmuan ndarjen e tyre, por sërish kapen mat

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur për ndarje kohët e fundit. Në media u shkruajt se shkak i ndarjes së çiftit ishin bërë prindërit e tyre të cilët nuk ishin dakort për këtë lidhje.

Edhe Alba ditën e sotme kur u pyet nga fansat, deklaroi se është beqare.

Megjithatë siç duket këto kanë qenë thjesht thashetheme, sepse Albi dhe Alba vazhdojnë të jenë së bashku.

“Xing.al” i ka fotografuar dyshen në një restorant teksa darkonin dhe bisedonin.

 

Në fotot e publikuara nga “Xing.al”, Albi dhe Alba shfaqen të veshur sportiv teksa duket se është balerina ajo që po i tregon diçka ndërsa koreografi e dëgjon me vëmendje.

Advertisement
Loading...