La fëmijët dhe gruan për Fjollën, reagon bashkëshortja e Fisnik Sylës

Fjolla Morina bëri një dedikim romantik së fundmi për partnerin, Fisnik Sylën, i cili pak ditë më parë i propozoi këngëtares për martesë. Por, duket se ‘telenovela’ nuk mbaron me kaq.

“n’Zoom.biz” bën me dije se Syla është i martuar dhe baba i dy fëmijëve. E njejta media online ka arritur të sugurojë fotot e biznesmenit me të shoqen, që sipas tyre janë realizuar në gusht, kohë kur Syla ka nisur edhe lidhjen me Fjollën. “n’Zoom.biz” shkruan se bashkëshortja e biznesmenit ka thënë: “Atyre që deshtën shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë.” Mësohet se çifti ishin të martuar prej 10 vitesh, marrëdhënie që ka marrë fund si pasojë e Fjollës.

Vetë këngëtarja nuk ka reaguar ende lidhur me një lajm të tillë, megjithatë duket se romanca mes saj dhe Sylës do të finozohet në martesë. Fjolla u bë protagoniste e mediave javët e fundit për shkak se u ndalua nga policia për armëmbajtje pa leje.

Advertisement
Loading...