Mc kresha publikoi edhe një këngë të re: Thug Life

Mc Kresha duket se paska përgatitur një grumbull projektesh, të cilat është duke i  publikuar njëra pas tjetrës, transmeton Gazeta Metro.


Kësaj here ai ka ardhur me Bllekin dhe Luar, ndërsa kënga mban titullin ‘Thug Life’.

Për tekstin është kujdesur treshja që po interpretojnë, ndërsa muzika është e K-Master.

Për më par se 3 orë kjo këngë mori mbi 45 mijë klikime në kanalin zyrtar të ‘PINT’./

Advertisement
Loading...