Më e bukur e ëma se e bija! Vera Ora shkëlqen në fustanin e artë krah Ritës

Mama Vera e Rita Ora la pa frymë fansat me pamjen e saj të fundit – një veshje ari magjepsëse Stella McCartney.

55 vjeçarja hyri në Instagram për të ndarë veshjet para se të shkonte në eventin e  Cartier me vajzën e saj në Chiltern Fire House.

Duke pozuar në një portë, me flokë të shkurta ngjyrë kafe të lehtë, Vera shkroi: “Rrugës për të mbështetur vajzën time @ritaora në eventin @cartier në veshjen time @stellamccartney #VisualsWithVera.”

Ajo postoi gjithashtu një foto bashkë me Ritën, duke shkruar se është shumë krenare për vajzën e saj superstar.

Ajo shkroi: “Si nënë, ju papritmas e kuptoni se fëmijët një ditë bëhen të rritur dhe ata do t’ju ndihmojnë ju të udhëheqni rrugën në jetë dhe dashuri. /Prive.al

Advertisement
Loading...