Paris Hillton vishet nga stilisti shqiptar në çmimet AMA

Paris Hilton mori vëmendjen mbrëmjen e djeshme në “American Music Awards” dhe veshjen e saj, artistja ia kishte besuar stilistit shqiptar Valdrin Sahiti.

Fustani ngjyrë gri, me temina dhe vezullues është dizenjuar nga Valdrini e këtë e bëri të ditur vetë Paris me një postim ku etiketoi stilistin. Gjithashtu edhe Valdrini publikoi disa foto të Paris Hilton në tapetin e kuq të AMA, krenar për këtë arritje.

Paris dukej e kënaqur me zgjedhjen e saj duke u shprehur se ndihet si një Barbie.
Artistja e kombinoi look-un e saj, me një çantë të vogël gri, taka të së njëjtës ngjyrë dhe flokët e kapura bisht.

Advertisement
Loading...