Publikoi foto pa make up, Beatrix Ramosaj merr dashuri nga fansat

Ndryshe nga postimet e mëparshme, këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka zgjedhur të ndajë së fundmi nje foto të saj pa ‘makeup’.

Këngëtarja është shfaqur mjaft e freskët pa pasur nevojën e asnjë filtri dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar.

Kjo nuk është hera e parë që Ramosaj shfaqet pa asnjë pikë grimi në fytyrën e saj, duke tërhequr jo pak vëmendjen e ndjekësve të saj. Kujtojmë se gjatë kësaj kohe Beatrix ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj, kohën e së cilës e ka ndarë më së shumti me kushurirën e saj, Anxhelina.

Advertisement
Loading...