Rrëmujën që bën Milot Rashica me djalin, e ‘vuan’ gruaja e tij

Në shtator të 2019, futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, u kurorëzua me martesë me partneren e tij Belkiz Kera. Çifti u fejua që në vitin 2015 dhe pas 4 vitesh fejesë, vendosën të martohen.

E në maj të këtij viti super ylli i Kombëtares së Kosovës u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij solli në jetë një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Tian.

Miloti ndan shpesh momente të ëmla me të voglin e tij i cili po rritet dita-ditës dhe po kthehet në një shok për futbollistin.

Kështu ka bërë edhe ditën e sotme, duke postuar një foto shumë të këndshme me të birin, mirëpo vëmendjen e ka marrë ajo që ka shkruar.

Ata kanë bërë një shprehi fytyre shumë të pafajshme, duke shkruar “Kur mami na qorton përsëri që kemi bërë vendin rrëmujë!”

 

 

Advertisement
Loading...