U akuzua rëndë për foton e zhveshur për ditëlindje, Bebe Rexha ofendon veten

Pas komenteve, akuzave e ofendimeve të ndryshme për foton e publikuar për 30-vjetorin e saj, ka reaguar Bebe Rexha.

Bebe Rexha ka postuar një fotografi që nuk ka lënë njeri pa e parë e komentuar, shkruan Gazeta Express.

Ajo është fotografuar vetëm në tanga, e shtrirë në dyshemenë e banjos me një pasqyre në dorë, duke u bërë gati për festë.

E njerëzit e kanë quajtur me mera të ndryshëm këgnëtaren e cila ka mbushur 30 vjet.

Bebe nuk ka lënë pa reaguar për këto fjalë, teksa foton nuk e ka ndërmend ta fshijë

Në një status në Twitter ajo ka shkruar: “Po unë jam një zuskë, një kur… Të gjitha këto”.

Kjo nuk është hera e parë që Bebe i kudërpërgjigjet njerëzve që nuk janë rehat me postimet e saj.

Ajo pak kohë më parë kishte kritikuar një producent i cili i kishte thënë se asaj më nuk i ka hije të shfaqet e zhveshur në postime e në publik, pasi nuk e kishte moshën.

Bebe ka bërë një postim të gjatë ku kishte shpjeguar pse ajo ndihet rehat në lëkurën e saj dhe se po ndihet më tërheqëse se kur ishte në të 20-tat.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare kishte marrë shumë përkrahje nga emra të njohur të industrisë për atë postim.

Advertisement
Loading...