Adelina Tahiri merr një tjetër dhuratë të shtrenjtë nga burri i saj

Adelina ka pranuar një dhuratë nga bashkëshorti Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri është ndër artistet, e cila nuk është e rezervuar për fansat e saj.

Ajo në rrjete sociale publikon imazhe të shumta nga jeta private dhe profesionale. Sot bukuroshja shqiptare ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në instastory, teksa ka lënë edhe një shkrim.

“Per mu cdo dit eshte 8 Mars. My love”, ka shkruar Adelina krahas parfumit që ka marrë nga burri i saj.

Adelina është mjaft aktive në instagram, ku numëron 389 mijë ndjekës.