Adrian Gaxha gati për fejesë, kush është vajza që i ka marrë zemrën

Këngëtari Adrian Gaxha prej kohësh nuk është më aktiv në muzikë, pasi mesa duket, i është përkushtuar jetës personale.

Mësohet se ai është në një lidhje me një bukuroshe nga Kosova, e cila quhet Sideorela Dauti. Çifti janë prej kohësh bashkë dhe do t’i thonin po njëri-tjetrit më herët, por pandemia u prishi planet.

Por duket se fejesa do të ndodhë së shpejti. Që në fillim të lidhjes së tyre, Adriani i kishte bërë gjërat serioze, pasi Sidorela ishte prezantuar me prindërit e tij. Adriani është marrë edhe me biznes përveç muzikës dhe aktualisht është fokusuar tek lokali i tij në Shkup.

Advertisement
Loading...